Fyzikální ústav na Colours of Ostrava 2023

Colours of Ostrava

Chystáte se na Colours of Ostrava 2023 nebo na jeho diskuzní fórum Meltingpot? My tam budeme také! Každý festivalový den od středy 19. 7. do soboty 22. 7. jsme pro vás připravili poutavé workshopy a besedy se zajímavými hosty! Na naší SUper Stage vystoupí osobnosti jako Dita Pepe, Martin Rota, Petr Jančárek či Petr Horálek.

Meltingpot je součástí největšího českého multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Meltingpot je projekt, který vytváří diskuzní prostor napříč společenským spektrem. Projekt prostřednictvím debat, workshopů, rozhovorů, slam poetry, prezentací či besed nabízí prostřednictvím svých hostů různorodé způsoby nazírání na globální otázky společnosti. I naše SUper Stage si připravila bohatou škálu osobností. Na jejich medailonky se můžete podívat zde. Více se dozvíte v Programu SUper Stage

Slezská univerzita svou spolupráci s Colours of Ostrava a projektem Meltingpot dlouhodobě prohlubuje s každým dalším ročníkem. Ať už v minulosti vlastní propagační expozicí v rámci fóra Meltingpot nebo pořizováním záznamů debat z diskusního fóra Meltingpot či  koncertů z Colours of Ostrava, natáčením aftermovies z Meltingpotu či Colours of Ostrava nebo výrobou série portrétních zpovědí s názvem Voices of Meltingpot, jež vytváří pedagogové a studenti studijního programu Audiovizuální tvorba vyučovaného na Ústavu filmové, televizní a rozhlasové tvorby Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity.

Podívejte se, jak SUper Stage vypadala minulý rok v našem aftermovie.

Kontakty a další informace:

Karin Martínková
Oddělení komunikace Slezské univerzity v Opavě
Email: karin.martinkova@slu.cz
Telefon: +420 606 760 844

Suvisející odkazy:

[1] SUper Stage Slezské univerzity
[2] Program SUper Stage SLU 2023
[3] Na SUper Stage Slezské univerzity v rámci festivalu Colours of Ostrava vystoupili i zástupci Fyzikálního ústavu